KreuStil Jetese

BORDO zbulon vendin sekret të Eneda Tarifës

Sidomos pas shfaqjes së saj në ekran jo si këngëtare, por prezantuese e varietesë humoristike ‘Portokalli’ në Top Channel, portreti i Eneda Tarifës ka marë një tjetër dimension, veçanërisht kur flitet për pamjen e saj. Por, përtej veshjeve dhe pamjes së kuruar me të cilën ajo shfaqet në ekran, këngëtarja po kaq kujdeset për veten edhe në jetën e përditshme. Revista BORDO ka arritur të zbulojnë një pasion të madh të Enedës, që janë çantat. Ne madje zbuluam edhe vendin, ku ajo preferon të kalojë minuta të tëra, derisa vendos të blejë një çantë të markës Tosca Blu, që janë edhe më të dashurat për prezantuesen e programit ‘Portokalli’.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF