KreuStil Jetese

Engjëjt më seksi të ‘Vicoria’s Secret’ nga 1995 deri sot

Ndërsa ‘Vicoria’s Secret’ feston 20-vjetorin në pasarela këtë të martë, t’i hedhim një sy dy dekadave me veshje intime, shkëlqim dhe engjëj. Nga Laetitia Casta dhe Gisele Bündchen, tek Eva Herzigova, Carmen Kass dhe Karlie Kloss shihni disa nga trupat më të bukur në botën e ‘fashion’-it teksa kalojnë në pasarela.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF