KreuStil Jetese

Aksesorë të mrekullueshëm për flokët

Ndonjëherë mjafton një detaj i vogël për të bërë diferencën. Një aksesor flokësh do të thotë ndryshimi mes një modeli të stiluar dhe një impakti të menjëhershëm. Një lule, kurorë apo thjesht një karficë e vendosur siç duhet mund të krijojë një përshtypje të menjëhershme tek të tjerët. Në tapetin e kuq personazhet e njohur i kanë përdorur masivisht aksesorët për flokët këtë sezon. Që nga Lupita Nyong’o, trek Lily Collins, Kate Hudson apo  Diane Kruger i kanë kthyer askesorët e flokëve në ‘objektin’ më IN të këtij sezoni.

 

 

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF