KreuStil Jetese

Këtë dimër zgjidh pantallonat me bel të lartë

Elegantë dhe vintage; për sezonin Vjeshtë/Dimër 2015-2016 kthehen pantallonat me bel të lartë, të aftësinë t’u japin elegancë dhe klas edhe femrave që kanë trup të shkurtër. Të kombinuara me një këmishë mëndafshi ose një golf, e kompletuar kjo me një xhaketë sipër; do të shoqërojë në zyrë apo kur del me mikeshat. Veshjes i duhet shtuar patjetër edhe një këpucë me takë, çka e zgjat më tepër siluetën dhe krijon menjëherë elegancë.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF