KreuStil Jetese

Këmishat e zyrës për kohën e lirë

Me viza, dizajne, romantike dhe shumëngjyrëshe; këmishat për vjeshtë-dimër 2015 janë të përshtatshme për të gjitha shijet dhe stilet. Nuk është rastësi pse kemi zgjedhur këmishat mes 10 veshjeve thelbësore për çdo gardërobë. Pasaporta më e sigurt për të arritur në përsosmëri, përshtatet lehtësisht me çdo lloj look-u e stili, nga ai formal tek ai romantik.

Që nga modelet me printime, tek ato me prerje disi mashkullore, edhe për këtë vjeshtë-dimër mundësitë e zgjedhjes së një këmishe janë të pafundme. Me xhinse apo pantallona me bel të lartë, mund të zgjedhësh të veshësh një këmishë si dhe ku të duash; nga zyra, në daljet me shoqet. Zbuloni në galeri modelin që të pëlqen për sezonin në vazhdim.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF