KreuStil Jetese

Mary Jane, këpucët e momentit

Këpucët me takën më të bukur në botë? Janë Mary Jane, një model me takë të rrumbullakosur dhe rrip rreth qafës së këmbës ose kaviljes. Njëngjyrëshe ose me kombinime koloresh, të rrëmbejnë përnjëherë me pamjen e tyre klasike, por edhe mjaft komode. Kemi zgjedhur disa nga modelet më të bukura të momentit; të larta ose të ulëta, janë aksesori perfekt për të plotësuar çdo look vjeshtor.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF