KreuStil Jetese

Charlie Sheen 5 mln USD, të mos zbulohej që ishte me AIDS

Charloe Sheen është zbuluar si personazhi misterioz  i Hollivudit i diagnostikuar me HIV-AIDS, lajm që zuri faqet e para të revistave rozë javës që shkoi. Aktori raportohet se ka paguar plot 5 mln dollarë që të sigurohej se askush nuk do të fliste për të si i diagnostikuar me HIV-AIDS. “Pas një hetimi intensiv 18-mujor, ENQUIRER ka arritur të zbulojë aktorin 50-vjeçar don zhuan që për një kohë të gjatë ka pasur lidhje me porno stare, striptiste dhe të dyja gjinitë. Ai tashmë është i dëshpëruar për të fshehur krizën e tij mjekësore dhe kjo po i kushton miliona”, shkruan Radar Online.

 

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF