KreuStil Jetese

Rihanna krijon agjencinë e saj të modës

Ka ndonjë gjë që s’mund ta bëjë vajza e keqe Riri? Këngëtarja është duke përballuar me sukses rolin si drejtuese artistike e ‘Puma’, linjën e saj të bukurisë, një rol të ardhshëm në kinematografi, albumin e ardhshëm ANTI, por nuk ka ndaluar me kaq. ‘THR’ raporton se Rihanna ka lançuar agjencinë e saj të stilimit, flokëve dhe make up në bashkëmenaxhim me partnerin e saj, Benoit Demouy. E quajtur ‘Fr8me’, agjencia me bazë në LA do të stilojë artistë të ndryshëm për performancat e tyre në tapetin e kuq.

 

Tags:

Home Të Reja

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF