KreuStil Jetese

Look-u i përshtatshëm për 30-vjeçaret, inspiruar nga yjet

Zgjedhjet e duhura për të pasur një look shik në moshën 30-vjeçare? Për të mos gabuar kemi gërmuar mes aktoreve, modeleve dhe personazheve 30 vjeçare të showbizit më me stil të momentit dhe veshjet që nuk mungojnë në gardërobën e tyre. Nga fundet me pala me reflekse metalizato të ikonës britanike Alexa Chung, tek fustani i shkurtër por në versionin romantik dhe me lule të Natalie Portman, nga Scarlett Johansson tek modelja holandeze Doutzen Kroes. Shiko galerinë dhe frymëzohu nga looku i tyre për të plotësuar imazhin tënd.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF