KreuStil Jetese

Salma Hayek, dekolte shpërthyese

Ajo është mësuar të jetë joshëse dhe seksi në të njëjtën kohë. Por aktorja hollivudiane Salma Hayek e tejkaloi veten gjatë Evening Standard Theatre Awards, në Londër. Aktorja meksikane i la të gjithë gojëhapur me dekoltenë e saj shpërthyese. E veshur me një fustan të bardhë, të gjatë dhe të ngushtë pas trupi, 49-vjeçarja dukej e mrekullueshme.

 

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF