KreuStil Jetese

Majlinda Bregu në tapetin e kuq me vajzën

Ceremonia hapëse e festivalit Giffoni 2015, ka tërhequr audiencën maksimale të artdashësve, por jo vetëm. Përveçse aktorëve të njohur të kinemasë shqiptare dhe ndërkombëtare, në tapetin e kuq u shfaq edhe deputetja Majlinda Bregu me vajzën. Kjo shfaqje, nuk ka qenë aspak rastësore, por një konfirmim për të mbështetur eventimentin që drejtohet prej vitesh nga bashkëshorti i ish-ministres, Namik Ajazi. Zonja Bregu dhe e bija kanë parakaluar me elegancë në tapetin e kuq të ceremonisë, duke tërhequr vëmendjen e të pranishmëve.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF