KreuStil Jetese

Palltot dhe xhaketat prej gëzofi të Dimrit

Nën ndikimi e viteve shtatëdhjetë, gëzofët prej lëkure të dimrit rikthehen në ngjyrat bezhë dhe karamel, në stilin e famshëm hipi të përdorur nga legjenda si Jane Birkin, Jane Birkin dhe Ali MacGraw.

Ja çfarë propozojnë markat më të famshme:

Gucci: Xhaketë prej gëzofi, 5000 euro.

Lanvin: Jelek me gëzof dhe lëkurë, 4750 euro.

Saint Laurent x Hedi Slimane: Xheaketë prej gëzofi, 7900 euro.

Burberry Prorsum: Pallto prej gëzofi, 7250 euro.

Fendi: Pallto me ngjyra prej gëzofi, 25000 euro.

Miu Miu: Pallto prej gëzofi të kthyeshme, 4900 euro.

Zadig & Voltaire: Xhaketë prej gëzofi, 3250 euro.

Valentino: Jelek prej gëzofi, 6600 euro.

A.P.C. : Pallto prej gëzofi, 1540 euro.

Gérard Darel: Xhaketë prej gëzofi, 1690 euro.

Maje: Xhaketë prej gëzofi, 2300 euro.

Marni: Pallto prej gëzofi, 3990 euro.

Météo by Yves Salomon: Pallto prej gëzofi, 1595 euro.

Sandro: Pallto prej gëzofi, 995 euro.

Tom Ford: Xhaketë prej gëzofi, 13900 euro.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF