KreuStil Jetese

Shumë urime për Rita Orën!

Ditëlindja e 25 vjetorit të këngëtares Rita Ora ka qenë vërtet një ditë speciale. Artistja shqiptare ka festuar në një ambjent ku ishin të ftuar emra të njohur të botës VIP, ku ka rënë në sy edhe prania e pilotit të Formula 1, Lewis Hemilton. Këngëtarja është shfaqur e veshur totalisht me të zëza në ditëlindjen e saj, ndërsa kishte zgjedhur të vendoste një palë qerpikë më shkëlqim. Rita është fotografuar duke u argëtuar gjatë gjithë kohës, teksa është shfaqurnë fotografi duke kërcyer e mbuluar me tullumbacë dhe lule.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF