KreuStil Jetese

Vathë të mëdhenj dhe të shndritshëm

Nga pasarelat në vitrina; vathët e mëdhenj, të çmuar apo bizhu rikthehen sërish në një trend këtë sezon. Por, vëmendje: nuk vishen vetëm për ndonjë rast të veçantë në mbrëmje, por veçanërisht ditën me bluza, këmisha dhe xhinse. Ja disa nga modelet më të bukura në qarkulli, gati për t’u veshur edhe gjatë festive të dhjetorit.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF