KreuStil Jetese

Anne Hathaway është shtatzënë

​Një lajm shumë i mirë për aktoren e ‘The Miserable’. Siç raporton revista ‘E!’, Anne Hathaway është shtatzënë. Revista ka  cituar të paktën dy burime pranë aktores që e konfirmojnë lajmin e se Hathaway është në pritje të një fëmije. Sipas njërit prej burimeve të cituara, aktorja simpatike është në trimestrin e dytë të shtatzënisë dhe ndihet për mrekulli. Ky do të jetë fëmija i parë për Anne dhe bashkëshortin e saj, Adam Shulman, me të cilin u martua në vitin 2012.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF