KreuStil Jetese

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards

Kate Winslet dhe DiCaprio, heronjtë e “Game of Thrones” dhe “How to Get Away with Murder”, Julianne Moore, Eddi Redmayne…

Të gjitha yjet e kinemasë ishin presente të shtunën në mbrëmje, në Los Angeles, në tapetin e kuq të Screen Actors Guild Awards.

Në galerinë tonë do të zbuloni fotot e kësaj mbrëmje…

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF