KreuStil Jetese

Stili nuk ka moshë; Java e Modës mbi 50

Ish-vajza e kopertinave të ‘Vogue’ dhe muza Marie Helvin, 63 vjeçe ka sfiluar në pasarelë me të tjera modele në moshë, në të parën Javë të Modës mbi 50.

Ikona e modës e cila ka sfiluar që në moshën 15- vjeçare hapi shfaqjen e lançuar nga JD Williams, në Londër, pasditen e së premtes.

Shfaqja u mbyll nga Daphne Selfe, 87 vjeçe, modelja më e vjetër britanike.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF