KreuStil Jetese

FWNY: Tendencat e bizhuve të sfilatave vjeshtë-dimër 2016-2017

Fashion Week New York u pushtua nga tendenca bizhushë duke kaluar nga ato neo pank vitet ’90, duke vazhduer me tendencat bizhutë perla dhe me lule, deri tek versionet pop.

Ndiqni në galerinë tonë të fotove tendencat e bizhuve të Fashion Week New York të sfilatave vjeshtë-dimër 2016-2017.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF