KreuStil Jetese

Sfilata Fenty x Puma by Rihanna meshkuj & femra

Mbretëresha e R & B prezantoi në New York sfilatën e koleksionit të saj të parë për Puma-n gjatë Fashion Week vjeshtë-dimër 2016-2017.

Këshilltare pranë shtëpisë së modës që prej dhjetorit 2014, interprete e “Bitch Better Have My Money” bëri përshtypje tek publiku duke prezantuar një krijim urban dhe seksi.

Por surpriza ishte një kasting mbushur plot me yje me Gigi dhe Bella Hadid, Lexi Boling etj…

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF