KreuStil Jetese

Shën Valentini, 17 ushqime afrodiziake për natën më romantike të vitit

Po afron festa e të dashuruarve dhe miliona çifte përgatiten të kalojnë një ditë ndjenjash dhe pasioni. Ndoshta duke shijuar pjata romantike, që edhe mund ta ndezin më tepër zjarrin. Por cilat janë afrodiziakët natyralë që mund të provohen për një Shën Valentin perfekt? Gjinekologia Diana Hope ka prezantuar në sajtin e New York Daily News listën e 17 ushqimeve afrodiziake që mund të ndezin pasionin.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF