KreuStil Jetese

Liam Neeson lidhet me ‘një femër shumë të famshme’ 7 vjet pas vdekjes së gruas

Liam Neeson

Liam Neeson ka rrëfyer se ka gjetur dashurinë sërish 7 vjet pas vdekjes tragjike të bashkëshortes së tij, aktores Natasha Richardson.

Ylli i Hollivudit ka preferuar të mos e bëj publik emrin e partneres së tij të re, për të mos e vënë në siklet, por ka zbuluar se ajo është një zonjë shumë e famshme.

Liam-Neeson

Aktori 63-vjeçar ka thënë për ‘Irish Sunday Independent’: ‘Do të bëj më të mirën për të’. Por edhe pse po përpiqet të ecë përpara, Neeson ka rrëfyer se ndihet ende shumë i pikëlluar për ndarjen e papritur nga jeta të bashkëshortes së tij në vitin 2009.

Natasha Richardson dhe Liam Neeson, 2008

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF