KreuStil Jetese

Frymëzim dasme; të brendshmet luksoze për këtë rast

Nga dantella e butë, zbukuruar me saten, në mëndafsh delikat dhe copa të gjalla transparente.

Veshjet intime kanë vendin e tyre të rëndësishëm në listën e gjërave që plotësojnë ditën e dasmës. Ja disa nga markat më të njohura të të brendshmeve për femra që do t’ju bëjnë të ndjeheni më joshëse në natën më të rëndësishme të jetë suaj.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF