KreuStil Jetese

Adele fëmijë dhe pa dhëmbë në kopertinën e singëllit të ri

AdeleFlokë të shpupuritur dhe dhëmbët e parë të rënë. Adele ka zgjedhur një foto të sajën kur ishte fëmijë si kopertinë të singëllit të saj të ri “When We Were Young”.

Adele1

Kënga është shkruar nga këngëtarja britanike në bashkëpunim me Tobias Jesso Jr, ndërsa videoja do të dal brenda fundit të këtij muaji.

Adele2

“Titulli flet vetë, tregon historinë e dy personave, që tashmë të rritur, përpiqen të kujtojnë momentet e bukura e të shëmtuara të së shkuarës, duke treguar faktin se nuk mund të rikthehen pas për t’i përjetuar sërish ato ndjesi”, ka shpejtuar Adele gjatë një interviste.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF