KreuStil Jetese

Elvana Gjata zgjedh hotelin superluksoz parizien për të festuar 29-vjetorin

Elvana Gjata ka zgjedhur një prej hoteleve më luksozë në Paris për të festuar ditëlindjen.

Ajo ka publikuar një foto nga hoteli “Le Meurice” në Paris.

Ky është një ndër hotelet më të mira në kryeqytetin francez dhe më të shtrenjtët.

695 euro për person është çmimi më i lirë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF