KreuStil Jetese

Ornela Bregu zbulon një sekret pas 17 vitesh

Prezantuesja e njohur Ornela Bregu ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një sekret të para 17 viteve.

Bregu e cila aktualisht drejton emisionin “E diell” në TCh, ka publikuar një foto të vitit 1999 ku shfaqet e veshur me një kostum popullor në Festivalin e TVSH.

Ajo nuk ka ndryshuar thuajse aspak prej asaj kohe, përveç disa kileve që mund të ketë patur më shumë.

Dhe kjo e ka një arsye.

“Nëntor 1999! Festivali i Këngës Popullore, katër muajshe shtatzënë me vajzën”, shkruan ajo në krah të fotos.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF