KreuStil Jetese

Miriam Cani, mahnitëse edhe pa grim

Miriam Cani nuk zhgënjen asnjëherë në daljet e saj.

Këngëtarja bukuroshe gjithmonë shfaqet e kuruar në maksimum dhe me një shije të veçantë në përzgjedhjen e ngjryave.

Por nëse do të pyesnit veten se si duket ajo pa grim, ja ku e keni përgjigjen.

Ajo ka publikuar këtë foto në rrjetet sociale ku shihet pa makiazh.

Fantastike si gjithmonë!

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF