KreuStil Jetese

“Gëzuar ditëlindjen muzika ime”, urimi i ngrohtë i Florit për Elvanën

Flori Mumajesi ka uruar në Instagram kolegen dhe mikeshën e tij Elvana Gjata me rastin e 29-vjetorit.

“Gëzuar ditëlindjen muzika ime”, shkruan Flori.

Prej vitesh ata janë bashkëpunëtorë të ngushtë dhe në media shpesh është aluduar për një lidhje mes tyre, por të dy e kanë përgënjeshtruar.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF