KreuStil Jetese

Veshja e duhur për Shën Valentin

Shën Valentini është afër dhe shumë vajza kanë nisur të mendojnë se çfarë do të zgjedhin për të veshur atë ditë. Alternativat janë të ndryshme; mund të zgjidhni ngjyra të gjalla si e kuqja apo pink shoqëruar me ndonjë aksesor në formë zemre, ose të zezën klasike dhe taka elegante.

Ja disa nga veshjet më të bukura që mund të zgjidhni për këtë Shën Valentin, nga ato shik të më të thjeshtat. Sigurisht, asnjë festë Shën Valentini nuk mund të quhet e plotë pa një palë këpucë të përshtatshme.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF