KreuStil Jetese

Këngëtarja më e preferuar në Gjermani, Dua Lipa: Krenare që jam nga Kosova

Aktualisht Dua Lipa është këngëtarja më e pëlqyer në Gjermani dhe ndër më të pëlqyerat edhe në Europë falë hitit të saj “Be the one”.

Ajo ka dhënë një intervistë për mediat zvicerane ku flet për suksesin në muzikë dhe prejardhjen e saj.

E pyetur për origjinën e saj, Lipa ka thënë se ndjehet krenare.

“Kush vjen nga Kosova është krenare për të”, ka thënë këngëtarja.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF