KreuStil Jetese

Kur fitnesi jep efekt: Albana Osmani tregon linjat perfekte

Prezantuesja e njohur e Top Channel Albana Osmani është mjaft e apasionuar pas fitnesit dhe nuk lë rast pa e treguar.

Por ky pasion padyshim që e ka shpërblyer.

Në një foto të publikuar ditën e sotme ajo ka pozuar sportive.

Bien në sy format e saj perfekte, dhe një tatuazh rrëzë kofshës.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF