KreuStil Jetese

Bentley Bentayga… për ata që lëvizin mbi flori!

Një SUV krejtësisht luksoz, që shitet mbi 200 000 euro dhe që mban simbolin e një marke të jashtëzakonshme, do të shfaqet shumë shpejt në treg.

Ky është Bently, kryesisht i njohur për limuzinat klasike “Mulsanne” dhe modelin coupé “Continental GT”, shumë shpejtë do të inagurojë një model në sektorin e SUV-ëve të quajtur “Bentayga”.

Çdo fjalë tjetër do të ishte e tepërt, në galerinë tonë të fotove do të gjeni gjithçka mbi këtë veturë të ëndërrave.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF