KreuStil Jetese

‘Bohemian Rapsody”, çantat simetrike të Simone Rainer

Gjeometri dhe perfeksion, por këtë herë edhe një prekje glamour. Simone Ranier. i cilësuar edhe si dizajneri matematik kthehet të magjepsë me një koleksion të ri çantash të quajtur “Bohemian Rapsody”, në formë rigoroze trekëndëshi që këtë herë është zbukuruar me kristale.

Edhe pse nuk ka punuar më parë me kristalet, stilisti ka mundur t’u japë hijeshi çantave të vogla me formë të veçantë, një objekt mjaft origjinal për t’i dhënë një dritë të re look-ut.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF