KreuStil Jetese

Saint Laurent vjeshtë-dimër 2016-2017 meshkuj & femra

Dje në mbrëmje u zhvillua sfilata Saint Laurent vjeshtë-dimër 2016-2017 meshkuj dhe femra (pjesa e parë) në Palladium, sallë koncertesh emblematike në Los Angeles.

Një show i inspiruar nga kultura kaliforniane dhe që i bënte homazhe ikonave të rokut fetish të Hedi Slimane.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni të plotë këtë eveniment emblematic.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF