KreuStil Jetese

10 bizhu në formë zemre për Shën Valentin

Bizhutë në formë zemre rikthehen në skenë me afrimin e Shën Valentinit.

Të interpretuara në mënyra nga më të rafinuarat ose të ngarkuara me diamante me prerje zemre si dhe të adoptuara në formë unaze fejesa nga Lady Gaga.

Në galerinë tonë do të gjeni bizhutë ideale në formë zemre të punuara nga legjendat e këtij sektori.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF