KreuStil Jetese

Çmimet BAFTA 2016, 8 të veshurat më bukur

Çmimet BAFTA 2016 kanë shpalosur veshjet shumëngjyrëshe të divave të Hollivudit që i shfrytëzojnë këto raste për të konkurruar me njëra-tjetrën.

Në tapeti e kuq janë parë parakalojnë fustane të hijshëm të veshura nga gra mjaft të njohura të showbizit. Nga Kate Winslet dhe Cate Blanchett tek Dakota Johnson dhe Julianne Moore. Ja kush janë 8 të veshurat më bukur në BAFTA.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF