KreuStil Jetese

Ç’dhuratë për Shën Valentin?

Këtë vit nuk dini se çfarë t’i jepni gjysmës suaj për Shën Valentin? Kjo është normale pasi mes përvjetorit të saj, Krishtlindjeve, Vitit të Ri, përvjetorit të martesës dhe të takimit tuaj, filloni të keni seriozisht mungesë idesh në fushën e dhuratave.

Këtë vit synoni të bëni një dhuratë që mund ta ndani, të rezervuar vetëm për të dashuruarit. Se sa të vrisni mendjen secili për hesap të vet, zgjidhni bashkë një dhuratë që do ju pëlqejë të dyve.

Restorant për të dashuruar, fundjavë romantike, dhurata seksi… idetë nuk mungojnë për të lumturuar çiftin tuaj.

Në galerinë tonë do të gjeni 10 ide frymëzuese për dhuratë në Shën Valentin.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF