KreuStil Jetese

Sfilata Victoria Beckham vjeshtë-dimër 2016-2017

Victoria Beckham është modelja e vetes. Për koleksionin e saj vjeshtë-dimër 2016-2017, sikurse edhe në të tjerat, secila prej veshjeve të saj duhet të jetë konform stilin dhe të ndjerin mirë që ajo dëshiron.

Prioritet për një shik seksi me linja të theksuara, korse sensuale dhe prerje sa më të drejta për një trup të drejtë dhe që lavdërohet, një përzierje e ideuar që të mos mos jesh asnjëherë i mërzitshëm, si në jetë, si para objektivave të paparacëve.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni sfilatën e Victoria Beckham për veshjet e përditshme vjeshtë-dimër 2016-2017.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF