KreuStil Jetese

Street Look: Tendeca xhins në FWM

Vajzat e Fashion Week në rrugët e milanos risjellin Levi’s 501, me kyçet e këmbëve të me fije ose të prera me gërshërë dhe me shtrat të lartë.

Por si t’i vishni xhinset me stil këtë sezon?

Në galerinë e fotove do të gjeni kombinimet e modeleve në rrugët e Milanos.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF