KreuCelebrity

Calvin dhe Kim, sfidë Taylor Swift?

Sapo filloi të dukej sikur dramës po i vinte fundi, ose po bënte një pauzë, duket se Calvin Harris nuk ka aspak dëshirë që prezenca e tij të zbehet. Pasi postoi videon e tij në llogarinë e vet të Snapchat-it, ku tregohej në sinkronizim me Kanye West, të gjithë spekuluan se ai po hidhte ‘kunjë’ mbi Taylor Swift. Nëse mendoni se kjo ishte e tepërt, dëgjoni se çfarë ka bërë ai tani.
E shkreta Taylor Swift… Ndarja e saj me Harris nuk mori më shumë vëmendje se kjo. Ç’është e vërteta ata nuk janë më në një marrëdhënie të mirë që në momentin që Calvin mendoi se ajo dëshironte që ai të “dukej keq”, kur ajo deklaroi se kishte shkruajtur dhe kishte kënduar në një nga këngët e saj ‘This is What You Came For’ (gjete atë që kërkove).
Kim Kardashiam dhe Calvin Harris u panë të dy përkrah Jennifer Lopez-it në 47 vjetorin e kësaj të fundit. Duket sikur kanë qëlluar në shenjë me këtë postim, të cilin French Montana e ka postuar në llogarinë e tij në Instagram. Me siguri, ky i fundit, Kim-i, Jennifer Lopez dhe Calvin kanë shumë për të chatuar.
Por nuk mbaron këtu! E gjitha kjo ndodhi në të njëjtën ditë kur Calvin postoi videon e tij në Snapchat. Pra, nuk është hera e parë që Harris aprovon se është në të njëjtën skuadër me Kimin në këtë “rrëmujë të madhe”. Gjithsesi lind pyetja: është duke e bërë gjithë këtë, sepse është Kim, apo sepse dëshiron të hakmerret me ish-të dashurën e tij, Taylor Saift?!

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF