KreuCelebrity

“Çmendet” Enca, luan me një “vegël” artificiale

Enca Haxhia bën thuajse gjithçka për të tërhequr vëmendjen. Këngëtarja bukuroshe ka publikuar një foto ku shihet të luajë me diçka, që ngjan me një penis artificial. Fotot janë publikuar në Snapchat. Madje pasi luan me të, Enca duket teksa e mat atë dhe jep “përfundime”.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF