KreuCelebrity

Gani Bardha harron Bleonën: Ja amerikania që i ka rrëmbyer zemrën!

Kanë kaluar tashmë dy vite që nga ndarja e tyre dhe duket se Gani Bardha ia ka dal të lërë pas historinë e tij me ish-bashkëshorten, Bleona Qereti. Jo vetëm që e ka harruar këngëtaren, por ka nisur një tjetër histori dashurie. Nga fotografitë e postuara dhe nga urimet e miqve, duket se Ganiu e ka zyrtarizuar lidhjen me partneren e re. E dashura e tij e re është amerikane dhe ato jetojnë bashkë në Detroit.
Në një foto të postuar në llogarinë e tij në facebook, Gani Bardha shihet përkrah të dashurës së re, ku duket i lumtur.
“Ditëlindja më e mirë ndonjëherë…Nuk është edhe aq keq të jesh 40 vjeç”, ka shkruar ai.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF