KreuStil Jetese

Ivanka “dorëshpuar“: 11 veshjet më të kushtueshme të vajzës së presidentit të Amerikës!

Vajza e preferuar e Donald Trumpit, ( dhe sipas shtypit amerikan, edhe një prej personave që ai dëgjon më shumë), që kur I ati ka hyrë në Shtëpinë e Bardhë, ka zgjedhur për eventet zyrtare veshje vërtet origjinale e aspak të lira. Site-I Insider prezantoi një përmbledhje të kombinimeve më të kushtueshme të “Vajzës së parë“, duke nisur nga ky komplet i stilit skocez I Oscar de la Renta, që kushton gati 4.000 dollarë.

3,239 dollarë ishte fustani rozë me mantel të ngjitur, stiluar nga Alex Perry

Nuk do ta besoni dot cmimin e këtij fustani ( tepër të bukur për hir të së vërtetës) nga Rodarte: 12.888 dollarë.

Këto pantallonat “e thjeshta“ ngjyrë ushtarale kushtojnë 1.490 dollare

2.110 dollarë ky fustani I bardhë me kopsa përpara

Ndërkohë, ky me lule që na pëlqen më shumë, krijim I Emilia Wickstead, është më I lirë ( për Ivankën): 1.655 dollarë

Kostumi bojëqielli të ëmbël pastel duket sikur I meriton 3.395 dollari dollarët në etiketë

Ja dhe një tjetër fustan me cmim marramendës: mban firmën e Carolina Herreas dhe vlen 11.720 dollarë

I mrekullueshëm dhe fustani 3.130 dollarësh nga Burberry

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF