KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e hënë 6 janar 2020

Horoskopi ditor, e hënë 6 janar 2020

Dashi
Do të nisë për ju një javë e mbushur me lodhje, por edhe me momente interesante. Ju pret një vit i mbushur me projekte, por nuk përjashtohet mundësia që të përballeni edhe me një situatë nervozizmi.

Demi
Hëna do të kalojë në shenjën tuaj! Jeni një prej shenjave më të forta të momentit, por bëni kujdes pasi duke nisur nga e mërkura do të ketë një rënie të lehtë. Ky vit nuk do ju lejojë që të çoni përpara disa situata, si në dashuri edhe në punë. Nëse ka çështje të mbetura pezull, bëni mirë që ti zgjidhni.

Binjakët
Yjet janë mjaft të favorshme këtë fillimjavë, për shkak se Hëna do të hyjë në shenjën tuaj. Venusi do të ndikojë pozitivisht, sidomos në sferën familjare. Kush nuk është i përfshirë në një dashuri gjatë këtyre ditëve, do të ketë mundësi për një njohje premtuese. Sa i takon shpenzimeve, do të vijojë kriza e nisur qysh prej nëntorit.

Gaforrja
Jeni të përfshirë nga një gjendje sikleti, ndonëse në punë dini si ti bëni llogaritë. Duhet të mbani parasysh mundësinë për ndryshime të rëndësishme profesionale ose për të konsoliduar pozicionin tuaj. Gjatë kësaj të hëne, mund të përballeni me një mërzi të madhe.

Luani
Do të jeni shumë të stresuar këtë fillim javë. Ndoshta rinisja e punës do ju vendosë nën i. Në dashuri duhet të bëni kujdes ndaj nervozizmit. Situata do të nisë që të përmirësohet, vetëm që nga e mërkura.

Virgjëresha

Ky është një moment i rëndësishëm për të lindurit e kësaj shenje, por edhe shumë stresues. Do të ndjeni peshën e përgjegjësive. Gjatë vitit 2020, do të përballeni me armiqtë tuaj. Horoskopi është mujaft i rëndësishëm sa i takon lidhjeve. Shumë shpejt do të keni më shumë siguri.

Peshorja
Në sferën emocionale po jetoni një moment shumë të ngarkuar me tension. Jeni të ngarkuar me nervozizëm dhe gati sa të “shpërtheni”. Ndikimi i yjeve do të favorizojë projektet e reja.

Akrepi
Do ju duhet që të zgjidhni ndonjë problem të mbartur që nga viti 2019. Bëni kujdes, pasi ndoshta mund ti bëni gjërat shumë nxitimthi. Keni nevojë për qetësi, ndaj mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm ndaj tensioneve në dashuri.

Shigjetari
Mosha nuk ka rëndësi për të lindurit e kësaj shenje. Për ju ka më shumë rëndësi eksperienca e maturuar. Do të jeni në kërkim të aventurave të reja dhe doni që ti realizoni në mënyrë mjaft premtuese.

Bricjapi
Është momenti që të ndiheni të gjallë dhe yjet ju favorizojnë së tepërmi. Duke nisur nga e hëna, do e keni më të lehtë komunikimin. Do të arrini të menaxhoni çdo gjë vetë, ndonëse pengesat nuk do të mungojnë.

Ujori
Jeni të stresuar për shkak se mund të keni përjetuar polemika. Tensionet nuk do të mungojnë as në dashuri. Keni nevojë që të keni pranë njerëz kreativ dhe të bëni projekte më të favorshme, të cilat do të mbështesin nismat tuaja dhe ndryshimet që doni të bëni, shkruan noa.al. Megjithatë gjatë kësaj dite nuk do të mungojë nervozizmi.

Peshqit
Yjet ju ftojnë që gjatë kësaj dite ta shikoni të ardhmen me shumë interes. Mundohuni që të mos përsërisni gabimet e së kaluarës, por më mirë investoni për të ardhmen. Venusi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj, veç kujdes me pengesat që mund t’iu dalin.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF