KreuBordo Men

Pret flokët dhe heq mjekrën, ylli shqiptar i telenovelave turke nuk njihet më!!

Aktori turk me origjinë shqiptare, Can Yaman, kapi menjëherë majat e famës pas rolit të tij në serialin “Erkenci kus” . Emri i Yaman i kapërceu shumë shpejt dhe kufijtë e Turqisë, e kjo jo vetëm për talentin e tij, por edhe për pamjen, duke bërë që vajzat në mbarë botën të cmenden pas tij.

 

Por Can së fundi është shfaqur kaq ndryshe, sa pothuajse nuk njihej më: ai ka prerë flokët e ka hequr mjekrën, dhe me këtë ndryshim drastik, duket praktikisht si tjetër njeri!!

Ai vazhdon të mbetet mjaft simpatik, por shumë thonë se duhet ta rikthejë shpejt look-un e mëparshëm!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF