10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Foto të papublikuara të Marilyn Monroe përpara se të bëhej e famshme!

Disa figura lënë një shenjë të pashlyeshme në kulturën popullore, dhe Marilyn Monroe është një prej tyre. Ikona  e bukurisë, e shuar në moshën vetëm 36 vjecare, ka ende plot fansa, ndaj kur doli lajmi se kishin dalë foto të saj të papulibkuara më parë, interesi qe i jashtëzakonshëm! Fotot e porsa rizbuluara do të dalin në ankand në Heritage’s Entertainment.Shumica e tyre tregojnë një Marylin të re, ndërmjet 21 dhe 22 vjec që shijon jetën përpara famës. “ Është e mahnitshme që gati 56 vjet pas vdekjes, ajo mbetet po aq popullore sa atëherë, dhe unë jam një prej atyre miliona personave që e adhurojnë akoma”, tha Margaret Barrett, drejtoreshë e Entertainment Memorabilia. Fotot janë vërtet të bukura!

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit