KreuFashion

10 ngjyrat që do të na zbukurojnë garderobën këtë verë!

 

Duket se ky sezon ka vend për çdo shije. Në ju pëlqefshin ngjyrat pastel, apo nëse jeni fanse të ngjyrave të forta stilustët janë treguar bujarë këtë Pranverë- Verë 2020 pasi secila shije duket se do të jetë në modë, ndaj askush nuk do të ndihet jashtë stili.

Në prezantimet e koleksioneve të fundit të krijuesve të stilit, u vu re një larmirshmëri ngjyrash që do të drejtojnë veshjet tona këtë sezon dhe do ta na e bëjnë garderobën më të bukur se asnjëherë.

Jo pak, por 10 ngjyra janë tendencë e kësaj vere.

Ngjyra turkeze 

Neon 

Ngjyra Kafe

E verdhe e hapur

Ngjyre portokalli, papaja

Vjollce 

Ngjyrë Lavander

Roze delikate

Ngjyra e kaltër

Bluja klasike 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF