Pesë tendencat më të fundit në botën e bizhuterive për 2020-tën!

Cdo femër ka stilin e vet, dhe aksesorët i përdor sipas shijes, kush më shumë e kush më pak. Por për të apasionuarat e modës, ato janë një domosdoshmëri. Këtë vit, tendencat janë nga më inovatoret, duke nisur prej stilit të rafinuar e deri tëk ai më eksentrik. Tendencat aktuale janë këto:

Bizhuteritë e personalizuara- po përdoren gjerësisht i nga femrat, ashtu edhe nga meshkujt, e mund të jenë nga më të ndryshmet varësisë, vëthë, unaza apo byzylykë

Bizhuteritë elegante- këtë vit janë një imitim i klasikes, por pak i modernizuar

Bizhuteritë e lara në ar- pavarësisht stilit, ato ngjajnë mirë tek të gjithë

Bizhuteritë punk- sivjet, duhet dhe pak guxim

Bizhuteritë “gjigande” – nëse keni fshehur diku bizhu XXL, është koha t`I përdorni sërish

easy dinner ideas
Previous Article