E rrallë! Elita Rudi dhe e motra, shtatzënë në të njëjtën kohë!

Elita Rudi dhe Gjiko duket që mezi po prisnin sa ta bënin Zërin me një vëlla ose motër. Të dy ata po kërkojnë ta zgjerojnë shpejt familjen e tyre, dhe përpara pak ditësh u konfirmua se vërtet moderatorja pret fëmijën e saj të dytë. Por Elita së fundi na zbuloi dhe një detaj befasues: në të njëjtën kohe me të është shtatzënë dhe e motra, një rastësi kjo vërtet e bukur!

 

View this post on Instagram

 

👶🏻——>Future bff’s<——👶🏻 @natyrarudi ♥️😍 #pregnantsisters #sistergoals

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 “Shokë të ngushtë të ardhshëm. Motra shtatzënë”, ka shkruar Elita në krah të fotos ku shihen të dyja duke mbështetur dorën në barkun e rrumbullakosur.

easy dinner ideas
Previous Article