Xhaketë me temina, si ta kombinoni siç duhet

E dashur për stilin elegant dhe prerjen tipike mashkullore, xhaketa është një artikull i jetëgjatë që nuk duhet të mungojë kurrë në garderobën e femrave. Versioni i tij me xixa, sigurisht më i vështirë për tu veshur sesa ai më klasik në pëlhurë njëngjyrëshe, është shumë i dashur nga yjet, të cilët e tregojnë atë shumë shpesh edhe në tapetin e kuq. Arsyeja? Xhaketa me temina është një copë që ndriçon menjëherë pamjen, duke e bërë edhe një pantallonë të thjeshtë të zezë të çmuar dhe të rafinuar. Këshilla jonë, në fakt, është të përqendroheni në veshje të thjeshta, që të pasurohen me këtë veshje unike dhe super të gazuar. Gjeni të gjitha në modelet tona vjeshtore të dimrit 2020 2021 dhe si t’i vishni ato sipas pamjes së personave të famshëm tanë të preferuar.

Lily Collins
Dolce & Gabbana
Viola Davis
Dsquared2
Emily Hampshire
Off-White
Amber Heard
Angela Bassett
Norma Kamali
Eiza González
Saint Laurent
Nicole Kidman
Pinko
Cecilia Suarez
Marco de Vincenzo
Helena Bordon
Emilio Pucci
Cobie Smulders
Redemption
Previous Article