KreuStil Jetese

Java e Modës në Paris 2021: pamjet më të bukura për dimër-vjeshtë 2021-2022

Java e Modës në Paris 2021: pamjet më të bukura për

Filloi Java e Modës në Paris. Koleksionet e reja për dimer- vjeshtën 2021-2022 do të prezantohen, kryesisht në versionin dixhital, deri më 10 mars, në Paris. Ne kemi zgjedhur për ju pamjet më të bukura të pikasura në pasarelë, me trendet e reja që nuk duhen humbur.

Shfaqja e modës e Chloé që pa debutimin e drejtoreshës së saj të re krijuese, Gabriela Hearst, pritet me padurim. Stilistja ka krijuar një koleksion që feston trashëgiminë e markës duke e propozuar atë në një version të ri që fokusohet tek qëndrueshmëria. Pamje të bukura të bëra me punime lëkure dhe prerje lazer me një joshje romantike.

Dries Van Noten feston feminitetin me veshje të rafinuara të satenit të pasuruara me printime me lule ose detaje skulpture, duke përfshirë aplikime me shkëlqim dhe detaje me push.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF